- 25% otrai precei. Izmanto atlaižu kodu: LELOSI25

Pilnība, iespējams, neeksistē, taču mēs, LELOSI, esam tai ļoti tuvu. Mūsu produkti izceļas ar materiāla maigumu, komfortu un izcilu izturību. Mākslīgās LELOSI šķiedras ir vistuvākais dabiskā organiskā zīda aizstājējs. Maigās, bet īpaši izturīgās materiāla šķiedras ir veidotas tā, lai legingi tev pieguļ kā otra āda, un vieglais materiāls ļauj tev kustēties, nejūtot nekādus ierobežojumus.
ELPOJOŠS MATERIĀLS
LIELISKA ELASTĪBA
UNIKĀLS, PATENTĒTS DIZAINS
SILTUMU REGULĒJOŠS AUDUMS
Noslēpums slēpjas materiālā

LELOSI šķiedras ir izstrādātas rekonstruējot dabisku materiālu, kurā apvienota zīda izturība, maigums un vieglums, kā arī uzsvērta ilgmūžība un elastība, kas veicina ilgtspējīgu izmantošanu. Inovatīvā membrāna rada gaisa plūsmu un novada mitrumu, nodrošinot ilgstošu komfortu visdažādākajās situācijās. Veicot virkni uzlabojumu un praktisku testēšanu, viss process ir novests līdz stadijai, kad mūsu materiāls ir gatavs brīdim, lai par to uzzinātu visa pasaule. Mēs piedāvājam ekskluzīvu komfortu saviem klientiem, kuri vēlas tikai to labāko.

Inovatīvs veids, kā domāt par audumiem


Mēs uzskatām, ka ar mūsdienu zinātnes palīdzību dabisko šķiedru rekonstrukcija var aizstāt zīda šķiedras, kā arī uzlabot un nostiprināt tās ar dažādu tehnoloģisko procesu palīdzību. Līdzīgi kā pasaules labākie pavāri veido savus garšvielu maisījumus ēdieniem, arī mēs esam izvēlējušies materiālus, kas, apvienojot to unikālas īpašības, nodrošina izcilu komfortu. Tā mēs ieguvām mīkstāko, izturīgāko un vienlaikus ērtāko audumu, kas tiek izmantots, lai ražotu mūsu apģērbu.
Kāpēc jums tas patiks?

  • LELOSI šķiedras sniedz debešķīgu komfortu
  • Materiāls ir staipīgs, elpojošs un mitrumu novadošs
  • Jo visiem ir labi pazīstama LELOSI kvalitāte
  • 0% caurredzamība
  • Vairāk nekā 800 000 apmierinātu klientu
  • Liela, ierobežotu modeļu izvēle

Komforts pirmajā vietā

Ātrās modes apburtajā lokā, kas atstāj lielu ietekmi uz apkārtējo vidi un cilvēkiem, ir svarīgi ņemt vērā apģērba spēju kalpot daudz ilgāku laiku. Tāpēc mēs cenšamies, lai LELOSI apģērbs būtu ilgtspējīgs un, atbilstoši šo apģērbu kopjot, tas būs izturīgs jebkuros apstākļos. Īpašu uzmanību mēs pievēršam elastībai un komfortam. Mums bija apnicis, jo mums vairs nav vajadzīgas drēbes, kas no rīta ir pārāk pieguļošas, bet dienas beigās - pārāk brīvas, liek ādai niezēt un ir caurspīdīgas. Ar mūsu apģērbu jūs būsiet svaiga, jauna un enerģiska persona.

Kad komforts kļūst par jūsu stilu

Svarīga labsajūtas sastāvdaļa ir arī labs izskats, tāpēc īpašu uzmanību pievērsām, lai atrastu radošus modes dizainerus ar izcilām idejām. Unikālā dizaina un nepārspējamās LELOSI šķiedru pilnības kombinācija nodrošina vislabāko pieredzi, ko atkal un atkal apstiprina liels skaits apmierinātu klientu. Mūsu apģērbu modeļi tiek ražoti ierobežotā daudzumā, īpašu uzmanību pievēršot kvalitātei.

LELOSI - Inovatīvs apģērbs

Uzņēmumā LELOSI mēs pievēršam lielu uzmanību attīstībai un inovācijām tekstila jomā. Mēs uzskatām, ka mūsu klienti ir pelnījuši bezkompromisa kvalitāti, tāpēc mūsu apģērbu modeļi ir izstrādāti, ņemot vērā ilgtspējības un komforta redzējumu, kas tos padara arī videi draudzīgus. Mūsu motīvs ir labākas šķiedras, kas nodrošina mūsu klientiem labāku dzīvi.

KLIENTU ATSAUKSMES
Es nedomāju, ka kādam zīmolam ir labāki produkti par LELOSI. Visas pidžamas ir skaistas, ērtas un patiešām izturīgas. Tās izskatās lieliski pat pēc vairākām mazgāšanas reizēm. Es noteikti iesaku tās visiem! Izmēģiniet tās, un, ticiet man, ar vienu vien nepietiks ;)
Kintija D.
Tie ir perfekti! Man ir 4 pāri. Tie ir ļoti mīksti un ērti. Lieliski piemēroti atrodoties mājās, treniņos vai pastaigās. Arī manas draudzenes bija ļoti priecīgas, kad pārsteidzu viņas dzimšanas dienā :) Tāpēc LELOSI ir arī superīga dāvana
Sintija L.
LELOSI ir mans mīļākais zīmols, esmu iegādājusies jau trīs pārus legingu, un man patīk arī pidžamas. Tie pareizi pieguļ un nespiež vidukli. Visiem izstrādājumiem ir augstais viduklis, kas ir tik mīksts, bet kaut kā tomēr formē ķermeni. Patīk arī viņu treniņtērpi, uzslava par krāsu kombinācijām!
Anna D. C.