- 25% otrai precei. Izmanto atlaižu kodu: LELOSI25

LEGINGU CEĻVEDIS LELOSI KLASISKIE SILHOUETTE SPECIAL EDITION
MOVE

Vai meklējat jaunus legingus, bet neizprotat atšķirības starp visiem mūsu modeļiem? Vai vēlaties legingus, kas ir ērti, mīksti, bez šuvēm, ar rievām vai mežģīnēm? Tāpēc mēs esam sagatavojuši šo ceļvedi par mūsu legingiem, kurā ir apkopotas visas kolekcijas.

Kāpēc jums tas patiks?

Materiāls, kas nekairina
Elastīgi un elpojoši
Vairāk nekā 800.000 apmierinātu klientu
Liels dizainu klāsts
KLASISKĀ KOLEKCIJA

Pirmā LELOSI legingu kolekcija kļuva slavena ar savu maigumu, jo tos uz ādas praktiski nevar sajust. Neatkarīgi no tā, vai meklējat gaumīgu apģērbu darbam vai ērtu apģērbu brīvajam laikam, šī kolekcija ir lieliska izvēle. Piedāvājumā ir pieejami dažāda garuma legingi: sākot no īsajiem - hotty, šortiem, bermuda un capri līdz pat klasiskajiem, garajiem legingiem. Tomēr, tā kā mēs vēlējāmies, lai mūsu legingi būtu piemēroti jebkurai figūrai, mēs pievienojām saīsinātos un pagarinātos modeļus, kā arī papildu izmēru (4XL). Piedāvājumā ir vairāk nekā 100 krāsu un apdruku kombināciju, lai jūs varētu atrast ideālo izstrādājumu, kas atbilst jūsu stilam.


Lieliska elastība
Siltumu regulējošs audums
Materiāls, kas ļauj ādai elpot
Unikāls, patentēts dizains

SKATĪT VAIRĀK

SILHOUETTE KOLEKCIJA

Silueta legingiem ir piegriezums, kas izceļ sievietes figūru. Pastiprinātas šuves un augstā jostasvieta nodrošina, ka legingi paliek savā vietā neatkarīgi no tā, kādas aktivitātes tiek veiktas. Audums ir viegls un elpojošs, tāpēc tie ir ideāli piemēroti jebkurai aktivitātei vai pasākumam. Tie ir pieejami dažādās apdrukās un krāsās, sākot no klasiski melnās līdz drosmīgām un košām krāsām. Silhouette kolekcija ir modes un funkcionalitātes apvienojums.

Piegriezums, kas izceļ sievietes figūru
Ērts materiāls, kas ļauj ādai elpot
Augsts, piegulošs viduklis
Pastiprinātas šuvess

SKATĪT VAIRĀK

SPECIAL EDITION

Iedomājieties, ka varat saglabāt to pašu, jūsu iecienīto LELOSI augstās kvalitātes komfortu, vienlaikus paužot arī savu unikālo stila izjūtu. Ar mūsu īpašā izlaiduma kolekciju, jūs to varat īstenot! Special Edition var lepoties ar perfektu komforta un modes apvienojumu - tā būs jūsu jaunā izvēle, kad vēlēsieties īpaši izcelties. Ar papildu dizaina detaļām, jūs varat piešķirt eleganci savam ikdienas stilam. Taču šī kolekcija nav paredzēta tikai demonstrēšanai - tā ir izstrādāta, domājot par komfortu, lai jūs justos tikpat labi, cik izskatāties.

Komfortabla elegance
Siltumu regulējošs audums
Elastīgs un mitrumu necaurlaidīgs materiāls, kas ļauj ādai elpot
Unikāls, patentēts dizains

SKATĪT VAIRĀK

SPORTA KOLEKCIJA MOVE


MOVE sporta apģērbu kolekcija ir paredzēta tiem, kam patīk aktīvi pavadīt brīvo laiku un tajā pašā laikā izskatīties lieliski. Skrējiens mežā, pārgājiens kalnos vai skrituļošana gar jūru? Mūsu LELOSI MOVE kolekcija ir paredzēta visām jūsu aktivitātēm, kuras darot, jūs jutīsieties ērti un pārliecinoši. Šie izstrādājumi ir iedalīti Classic MOVE un MOVE Seamless (bezšuvju) kolekcijās.

Classic MOVE legingiem ir augsts viduklis, rievots materiāls un tiem nav priekšējās šuves. Tie pieder pie vidējās kompresijas legingiem. Tas nozīmē, ka tie ir ideāli piemēroti vidējas intensitātes treniņiem, taču joprojām, ir elastīgi un mīksti, reizē sniedzot labu atbalstu. Tie ir pieejami dažādās krāsu kombinācijās un divos garumos - capri un garie. Jūs varat izvēlēties arī pieskaņotus topus.

MOVE Seamless ir izgatavoti no viena auduma gabala, kas nodrošina ciešāku piegulumu. Šiem legingiem ir augsts viduklis, un tie ir izgatavoti no elastīga materiāla. Piedāvājumā ir trīs kompresijas līmeņi, kas nozīmē, ka jūs varat atrast gan modeļus ikdienas lietošanai, gan visintensīvākajām fiziskajām aktivitātēm. Tāpat kā Classic MOVE, arī MOVE Seamless piedāvā rievotus legingus un pieskaņotus topus. Papildus esam pievienojuši dažus modeļus ar rievoto šuvi, kas izceļ muguras lejas daļu, kā arī dažus modeļus ar simpātiskām atvēruma detaļām.
Classic MOVE

Classic MOVE legingi ir izgatavoti no unikāla, rievota materiāla, ar vidējas kompresijas efektu, kas formē jūsu figūru.

Rievots materiāls ar kompresijas funkciju, kas formē figūru
Augsts viduklis, kas apņem vēderu
Bez priekšējās šuves
4 virzienu stiepums, kas nodrošina kustību brīvību

SKATĪT VAIRĀK

MOVE Seamless

Mūsu MOVE Seamless kolekcija ir izstrādāta tā, lai tā būtu piemērota katrai sievietei un viņas treniņu veidam.

Ērts elastīgs materiāls
Bezšuvju dizains
Augsts, piegulošs viduklis
Ātri žūstoši

SKATĪT VAIRĀK


KOMPRESIJAS LĪMEŅI


MOVE kolekcijā iespējams atrast legingus ar 3 kompresijas līmeņiem: vieglu, vidēju un augstu. Vieglas kompresijas legingi ir ļoti mīksti un elastīgi, tāpēc tie ir ideāli piemēroti zemas intensitātes treniņiem un ikdienas lietošanai. Vidējas kompresijas legingi ir ideāli piemēroti vidējas intensitātes treniņiem, jo tie nodrošina atbalstu, vienlaikus esot elastīgi un mīksti. Legingi ar visaugstāko kompresiju nodrošina maksimālu atbalstu, tāpēc tie ir lieliska izvēle arī intensīvākiem treniņiem.

MOVE IEZĪMES


PIEGRIEZUMI UN GARUMI


Pērkot apģērbu, ir svarīgi izvēlēties pareizo izmēru. LELOSI piedāvā plašu izmēru klāstu, vienlaikus saglabājot arī stilu. Izvēlieties no dažāda garuma legingiem, sākot no īsajiem - hotty, šortiem, bermuda un capri līdz pat klasiskajiem, garajiem legingiem. Līdztekus klasiskajiem garumiem, esam papildinājuši izvēli ar vēl īsākiem un garākiem modeļiem, kā arī esam pievienojuši papildu izmēru (4XL). Pagarinātie modeļi ir par 6 cm garāki nekā parastie modeļi, savukārt saīsinātie modeļi ir par 6 cm īsāki. Katram izstrādājumam ir pievienota izmēru tabula, kas palīdzēs jums izvēlēties pareizo izmēru.


KLIENTU ATSAUKSMES

Līdz šim, šie ir bijuši mani labākie legingi. Man jau ir vairāk nekā 30 legingu pāri. Man patīk tos valkāt darbā.
Nataša K.
Esmu ļoti apmierināta ar LELOSI legingiem, nēsāju tos katru dienu, tie ir ļoti mīksti un ērti, turklāt ir pieejami daudz dažādu krāsu un rakstu.
Simona G.
Man jau ir apt. 50 LELOSI izstrādājumi, un es tos iegādāšos vēl, jo tie man liek justies gaisīgi un pārliecinoši. Paldies par to, ka esat 😊
Daniela C.