- 35 % otrai precei. Izmanto atlaides kodu: LELOSI35

LELOSI bamboo materiāls


LELOSI sekoja līdzi tendencēm un ieklausījās savos pircējos. Rezultātā radās mūsu pirmā kolekcija no bambusa - revolucionāra, ilgtspējīga materiāla, kas pārsteidz valkātājus ar savu bezgalīgo komfortu. Aplūkojiet mūsu unikālos dizainus un tērpieties maigumā.
Iepazīstinām ar Bamboo Brilliance no LELOSI

Bambuss mīl sauli un uzsūc tās starus sniegdamies debesīs. Iespējams, tieši šī mīlestība pret siltumu un gaismu, padara šo apģērbu tik ideāli piemērotu vasarai. Vieglums, gaisa caurlaidība un maigums. Šīs īpašības tiek izmantotas videi draudzīgā ražošanas procesā, lai izgatavotu skaisti elegantus un praktiskus izstrādājumus, kas pat spēj bloķēt kaitīgos UV starus.

Mēs LELOSI uzskatām, ka labi izskatīties nozīmē labi justies. Mūsu mērķis ir, lai jūs izskatītos labi un justos lieliski - dabiskā veidā. Tāpēc esam izstrādājuši jaunu, revolucionāru materiālu veidotu no bambusa, kas uzstāda jaunus modes standartus.

Bamboo audums ir hipoalerģisks, ļoti mīksts un ļauj ādai elpot. Tajā pašā laikā tas aizvada vairāk mitruma nekā vislabākā, organiskā kokvilna. Mēs esam pārliecināti, ka Bamboo ātri kļūs par vienu no jūsu iecienītākajiem materiāliem.

Mēs lepojamies ar to, ka izvēlamies garo ceļu. Īsie ceļi modē bieži vien atstāj postošu ietekmi uz vidi, kultūru un labklājību. Mūsu jaunais vasaras bamboo klāsts ir iegūts no ilgtspējīgiem kultūraugiem, un ražošanas process ir izstrādāts tā, lai tas būtu harmonijā ar dabu. Pat mūsu iepakojums ir izgatavots no bambusa!

HIPOALERĢISKS
ĪPAŠI MĪKSTS, ĪPAŠI IZTURĪGS
LABVĒLĪGS PLANĒTAI
IZTURĪGS PRET UV STARIEM