- 25% otrai precei. Izmanto atlaižu kodu: LELOSI25

MŪSU STĀSTS

Noslēpums slēpjas materiālā

Pilnība, iespējams, neeksistē, taču mēs, LELOSI, esam tai ļoti tuvu. Mūsu produkti izceļas ar materiāla maigumu, komfortu un izcilu izturību. Mākslīgās LELOSI šķiedras ir vistuvākais dabiskā organiskā zīda aizstājējs. Maigās, bet īpaši izturīgās materiāla šķiedras ir veidotas tā, lai legingi tev pieguļ kā otra āda, un vieglais materiāls ļauj tev kustēties, nejūtot nekādus ierobežojumus.

LELOSI šķiedras ir izstrādātas kā dabiska materiāla rekonstrukcija, un tās sevī apvieno zīda izturību, maigumu un mīkstumu, un tās ir papildinātas ar īpašu izturību un elastību, kas veicina ilgtspējīgu šķiedru izmantošanu. Inovatīvā membrāna nodrošina gaisa plūsmu un novada mitrumu, tādējādi nodrošinot ilgstošu komfortu dažādās situācijās. Veicot virkni uzlabojumu un praktisku testēšanu, mēs visu procesu esam noveduši līdz stadijai, kad mūsu materiāls ir gatavs brīdim, lai par to uzzinātu visa pasaule. Mēs piedāvājam ekskluzīvu komfortu saviem klientiem, kuri vēlas tikai to labāko.

Inovatīvs veids, kā domāt par audumiem

Mēs uzskatām, ka ar mūsdienu zinātnes palīdzību dabisko šķiedru rekonstrukcija var aizstāt zīda šķiedras, kā arī uzlabot un nostiprināt tās ar dažādu tehnoloģisko procesu palīdzību. Līdzīgi kā pasaules labākie pavāri veido savus garšvielu maisījumus ēdieniem, arī mēs esam izvēlējušies materiālus, kas, apvienojot to unikālas īpašības, nodrošina izcilu komfortu. Tā mēs ieguvām mīkstāko, izturīgāko un vienlaikus ērtāko audumu, kas tiek izmantots, lai ražotu mūsu apģērbu.

LELOSI šķiedras ir īpaši mīkstas, tās spēj elpot un novadīt mitrumu, un mūsu apģērbs būs kā jūsu otrā āda. Tajā pašā laikā tās atbalsta organisma dabisko spēju regulēt ķermeņa siltumu. Tas nozīmē, ka tās atvēsinās jūs fiziskas aktivitātes laikā un saglabās siltumu, kad temperatūra pazemināsies. Ātrās modes apburtajā lokā, kas atstāj lielu ietekmi uz apkārtējo vidi un cilvēkiem, ir svarīgi ņemt vērā apģērba spēju kalpot daudz ilgāku laiku. Tāpēc mēs cenšamies, lai LELOSI apģērbs būtu ilgtspējīgs un, atbilstoši šo apģērbu kopjot, tas būs izturīgs jebkuros apstākļos. Īpašu uzmanību mēs pievēršam elastībai un komfortam. Mums bija apnicis, jo mums vairs nav vajadzīgas drēbes, kas no rīta ir pārāk pieguļošas, bet dienas beigās - pārāk brīvas, liek ādai niezēt un ir caurspīdīgas. Ar mūsu apģērbu jūs būsiet svaiga, jauna un enerģiska persona.

Kad komforts kļūst par jūsu stilu

Svarīga labsajūtas sastāvdaļa ir arī labs izskats, tāpēc īpašu uzmanību pievērsām, lai atrastu radošus modes dizainerus ar izcilām idejām. Unikālā dizaina un nepārspējamās LELOSI šķiedru pilnības kombinācija nodrošina vislabāko pieredzi, ko atkal un atkal apstiprina liels skaits apmierinātu klientu. Mūsu apģērbu modeļi tiek ražoti ierobežotā daudzumā, īpašu uzmanību pievēršot kvalitātei.

Uzņēmumā LELOSI mēs pievēršam lielu uzmanību attīstībai un inovācijām tekstila jomā. Mēs uzskatām, ka mūsu klienti ir pelnījuši bezkompromisa kvalitāti, tāpēc mūsu apģērbu modeļi ir izstrādāti, ņemot vērā ilgtspējības un komforta redzējumu, kas tos padara arī videi draudzīgus. Mūsu motīvs ir labākas šķiedras, kas nodrošina mūsu klientiem labāku dzīvi.