- 25% otrai precei. Izmanto atlaižu kodu: LELOSI25

Esiet gatavi vasaraiKARSTAIS VASARAS PIEDĀVĀJUMS NO LELOSI PELDKOSTĪMI PLUDMALES DVIEĻI shorts SVĀRKI VAIRĀK...

GATAVOJIETIES SAULES PIEPILDĪTĀM DIENĀM, CEĻOJUMIEM UZ PLUDMALI UN NEBEIDZAMAI JAUTRĪBAI!

Tie ir šeit, lai jūs justos svaigi un izskatītos fantastiski, kamēr gozējaties saulē. Neskatoties uz jūsu aizņemto dzīvesveidu, mēs esam parūpējušies par jums.. Neatkarīgi no tā, vai meklējat ideālu pludmales tēlu, gaumīgu urbāno stilu vai krāšņu aktīvo apģērbu, jums nekad vairs nebūs jāziedo stils komforta labā.

Mīkstie, izturīgie materiāli padarīs jūsu vasaru pēc iespējas bezrūpīgāku, un spilgtie dizaini palīdzēs jums izskatīties satriecoši.

Peldkostīmi

Pludmales apmeklējums ir lieliska iespēja demonstrēt savu stila izjūtu ar krāšņu viendaļīgo peldkostīmu vai jauku bikini! Mūsu peldkostīmi jūs apburs ar savu pievilcīgo piegriezumu un skaisto dizainu, turklāt jūs noteikti nevarēsiet pretoties to ērtumam. Pateicoties LELOSI peldkostīmiem, kas ir ne tikai izturīgi, bet arī moderni, jūs no jauna iemīlēsiet atpūtu pludmalē.

0% caurredzamība
Krāšņi, dzīvīgi dizaini
Kombinējami un saskaņojami

IEPĒRCIETIES TAGAD!
Pludmales dvieļi

Padariet savu nākamo pludmales dienu neaizmirstamu, ar mūsu foršajiem un kvalitatīvajiem dvieļiem! Ļaujiet dzīvīgajām krāsām jūs apburt un neticami maigajam audumam - palutināt jūsu ādu. Izbaudiet mūsu dvieļu kolekcijas maksimālo komfortu, kas apvieno mūsdienīgumu, izturību un stilu, un padariet savu dienu pludamlē patīkamu!

Neatvairāmi mīksti (100% kokvilna)
Pārsteidzoši izturīgi
XXL izmēra (80 x 160 cm)

IEPĒRCIETIES TAGAD!
Shorts

Pilnība, iespējams, neeksistē, bet mēs, LELOSI, esam tai ļoti tuvu. Mūsu izstrādājumi izceļas ar materiāla maigumu, komfortu un izcilu izturību. Mākslīgās LELOSI šķiedras, ir vislabākais organiskā zīda tuvinājums. Maigās, bet īpaši izturīgās šķiedras, ir veidotas tā, lai tās piegulētu jums kā jūsu otrā āda, un vieglais materiāls nodrošinātu kustību brīvību.

Lieliska elastība
Elpojošs materiāls
Plašs unikālu dizainu un krāsu klāsts

IEPĒRCIETIES TAGAD!
Svārki

Nekas nav tik patīkami kā valkāt svārkus, kas ir ideāli piemēroti siltām vasaras dienām! Mūsuprāt, vislabāk jūs izskatāties un esat pārliecinātākā tad, kad jūsu ķermenis jūtas visērtāk, tāpēc mūsu izstrādātā svārku kolekcija nepieļauj kompromisus ne uz komfortu, ne izskatu.

Augsta jostasvieta ērtākam piegulumam
Elastīgs, elpojošs un mitrumu novadošs materiāls
Dizaini, kas pieskaņoti LELOSI peldkostīmiem

IEPĒRCIETIES TAGAD!

SKATĪT VAIRĀK...