- 35 % otrai precei. Izmanto atlaides kodu: LELOSI35

Līdz pat 41 % atlaide
Dabiski stilīgi. Dabiski draudzīgi. Dabiski Jūs.
LELOSI BAMBOO SIEVIETĒM VĪRIEŠIEM

Kāpēc izvēlēties BAMBOO?

Hipoalerģisks

Bambuss ir dabiski hipoalerģisks, elpojošs un ļoti mīksts, tādējādi tas nodrošina jūsu ādai labsajūtu.

Īpaši mīksts un izturīgs

Pateicoties izturīgajai, stiprajai un īpaši maigajai šķiedrai, tā nodrošina ilgtspējīgu apģērbu, ko varēsiet lietot daudzus gadus.

Izturīgs pret UV stariem

Bambusa viskoze ir dabiski izturīga pret UV stariem, tāpēc tā pasargā ādu no bojājumiem.

Videi draudzīgs

Vieglums, gaisība un maigums. Šīs īpašības tiek izmantotas videi draudzīgā ražošanas procesā, lai izgatavotu skaisti elegantus un praktiskus izstrādājumus.

Bamboo kolekcija

Mūsu Bamboo kolekcijā ir apģērbi gan vīriešiem, gan sievietēm. Apskatiet mūsu brīnišķīgās kleitas, tunikas, topus, bikses, treniņtērpus un džemperus, kas piedāvā ilgtspējīgu alternatīvu ātrajai modei.

Kleita Sunrise

38.00 €

T-krekli Pepper

25.00 €

T-krekli Rio

29.00 €

T-krekli Canvas

29.00 €
LELOSI - inovatīva mode

Kā zinātniski pamatots modes zīmols mēs saprotam, ka tas, ka šķiedra ir iegūta dabā, nenozīmē, ka tā ir dabai draudzīga.

Katram mūsu materiālam tiek veltīta milzīga uzmanība un pārdomas. Izmantojot mūsu revolucionāro audumu, mēs izstrādājām materiālu, kas precīzi imitē dabu, to neizpostot!

Mūsu ierobežotā Bamboo apģērbu produkcija ir jaunākā ilgtspējības, zinātnes, komforta un stila principu izpausme, kas ir LELOSI būtība.

Šorti Latte

Latte dizains ir tikpat krāšņā smilškrāsas krāsā kā pati latte, un tas ir ideāli piemērots dienai pludmalē vai vienkārši pastaigai parkā. Tas ir mīksts, ērts un izskatās lieliski.
31.00 €